دفترچه معرفی محصولات شرکت آریا بصیرت

گروه بندی مکمل های شرکت

1-مکمل های پروتئینی

1-1-گروه مکمل های حجم دهنده و افزایش وزن

این محصولات شامل مکمل های مگامس پاکتی و مگامس پلی اتیلنی و مگامس پت، های مسیو هستند که دارای درصدهای متفاوتی کربوهیدرات و پروتئین بوده و در ابتدای دوره بدنسازی در کلیه ورزشکاران و افراد مبتلا به سوء تغذیه و کودکان برای افزایش وزن و حجم استفاده می شود.

1-2-گروه مکمل های پروتئینی بالا و رژیمی

این محصولات شامل گلدوی 100% آمینوپرو60 ، مگاسوی و کازئین می باشند که در مراحل پایانی دوره بدنسازی ورزشکاران بدنساز و به منظور کاهش توده چربی یا اصطلاحا خشک کردن بدن استفاده می شوند. ازاین مکمل ها برای تخلیه ذخایر گلیکوژن در ورزشکارانی که نیاز به بارگیری گلیکوژن دارند نیز می توان استفاده نمود.

2-مکمل های افزایش کارایی بدن

2-1-گروه کراتین ها

این محصولات شامل کراتین مونوهیدرات، مترکس و کراتین ATP است.

2-2-گروه بازتوانی

این محصولات شامل ال-گلوتامین،ال آرژنین، BCAA و آمینو نیترو2222 هستند که برای افزایش قدرت عضلانی، تاخیر در بروز خستگی و جلوگیری از تحلیل عضلانی استفاده می شوند.

2-3-گروه انرژی زا

این محصول شامل کربوکامپلکس است که برای تامین انرژی و پر نگه داشتن ذخایر گلیکوژنی در حین تمرینات و تاخیر در بروز خستگی زودرس استفاده می شود.

3-مکمل های ارتقاء دهنده سلامت

این محصولات شامل ال گلوتامین؛ال آرزنین،کراتین ها و مگاسوی می باشند که در تخفیف علائم برخی بیماریها مورد استفاده قرار میگیرند.

4-مکمل های کاهش وزن

این محصولات شامل مکمل SLIM FAST می باشد که برای کاهش وزن و کاهش اشتها در افراد چاق و یا کاهش سطح چربی ها و تنظیم قند خون استفاده می شود.